שאלות ותשובות

במידה ובאזור מגוריך פועלת יותר מתוכנית אחת מטעם "המרכז לחינוך סייבר", הרישום הוא לתהליך המיון הכללי עבור כל התוכניות הרלוונטיות באזורך. אם ברצונך  לברר אילו תוכניות רלוונטיות באזורך בהתאם למקום מגוריך ומגדרך, נשמח לסייע לך באמצעות פנייה אלינו: info@cyber.org.il

הרישום לכל תוכניות התיכון של המרכז לחינוך סייבר, מיועד לנערים ונערות מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית שלומדים.ות בשנה הנוכחית בכיתה ט' בלבד. אם אינך תלמיד.ת כיתה ט'  לא תוכל.י לבצע רישום ומיון.
שימו לב – המיונים בכיתה ט' הם ההזדמנות היחידה להתמיין לתוכנית. אין אפשרות להתחיל תהליכי מיון ולהצטרף בכיתה י', יא' או יב'.

תהליך המיון הינו כללי עבור כל התוכניות הפועלות באזורך ורלוונטיות אליך. במהלך תהליך המיון יתאפשר לך לציין את העדפתך האישית, אנו רושמים לפנינו את כל המידע והוא יילקח בחשבון במסגרת שקלול כל נתוני המיון שלך. השיבוץ לתוכנית יקבע בהתאם לשקלול זה.

הקבלה הסופית הנה לתוכנית אחת בלבד, בהתאם לכלל הנתונים שנאספו בתהליך המיון.
במקרים חריגים ניתן לכתוב בקשה מנומקת לתיבת המייל: info@cyber.org.il

כל המידע אודות התוכניות הרלוונטיות לגביך יועבר ע"י נציגים שיגיעו לבתי הספר בהם מתקיים הרישום. כמו  כן, המידע מופיע גם באתר המרכז לחינוך סייבר.

המידע המלא אודות תהליך המיון מופיע גם הוא בלשונית "תהליך המיון" באתרי התוכניות השונים:

אתר מגשימים סייבר, אתר מגשימים AI, אתר ממריאות 

כמובן! נשמח לתת מענה אישי בנוגע לכל שאלה, התלבטות או חשש.

אנא פנו אלינו לתיבת המייל: info@cyber.org.il

 

לאורך תהליך המיון, קיימים שאלונים המאפשרים לציין בהם את ההעדפות שלך.

במהלך חודש אוגוסט תקבל.י במייל תשובה סופית בנוגע להתאמתך. בתשובה נציין האם נמצאת מתאים.ה לאחת מהתוכניות ואם כן – לאיזו תוכנית נמצאת מתאים.ה ביותר.